Nasz zespół

 

IMG_0963.png 

2018

 

 

 MEF_1.jpg

prof. dr hab. inż. Mirosława El Fray, profesor zwyczajny - kierownik Zakładu, dyrektor Instytutu Polimerów, dyrektor Centrum Dydaktyczno-Badawczego Nanotechnologii 
CD-BN pok. 3/30, telefon: 91 449 48 28, e-mail: mirfray@zut.edu.pl

AK_1.jpg 

dr inż. Agnieszka Kozłowska, adiunkt 
CD-BN pok. 3/26, telefon: 91 449 46 12, e-mail: agak@zut.edu.pl

AP_1.jpg 

dr inż. Agnieszka Piegat, adiunkt 
CD-BN pok. 3/34, telefon: 91 449 44 55, e-mail: apiegat@zut.edu.pl

 MPH_1.jpg

dr inż. Marta Piątek-Hnat, adiunkt 
CD-BN pok. 3/27, telefon: 91 449 41 89, e-mail: marp@zut.edu.pl

PS_1.jpg 

dr inż. Piotr Sobolewski, adiunkt 
CD-BN pok. 3/28, telefon: 91 449 40 98, e-mail: psobolewski@zut.edu.pl

 RS_1.jpg

dr inż. Rahul Sahay, adiunkt naukowy 
CD-BN pok. 3/28, telefon: 91 449 40 98, e-mail: 

 WI_1.jpg

mgr inż. Wojciech Ignaczak, asystent 
CD-BN pok. 3/31, telefon: 91 449 40 98, e-mail: wojciech.ignaczak@zut.edu.pl

 AW_1.jpg

mgr inż. Agata Goszczyńska, asystent naukowy 
CD-BN pok. 3/34, telefon: 91 449 40 98, e-mail: agata.goszczynska@zut.edu.pl

 AN-1.jpg

mgr inż. Agata Niemczyk, asystent naukowy
CD-BN pok. 3/34, telefon: 91 449 4098, e-mail: agata.niemczyk@zut.edu.pl

 

AB_1.jpg
mgr inż. Anna Blejson, starszy referent (sekretariat) 
CD-BN pok. 3/29, telefon/fax: 91 449 40 98, e-mail: ablejson@zut.edu.pl

 EW_1.jpg

 dr inż. Ewa Wiśniewska, starszy specjalista

CD-BN pok. 3/24, telefo.: 91 449 41 89, e-mail: ewaw@zut.edu.pl

 JO_1.jpg

mgr inż. Jakub Orlikowski, specjalista
CD-BN pok. 3/24a, telefon: 91 449 45 66, e-mail: Jakub.Erlikowski@zut.edu.pl

  

 

doktoranci

 

mgr inż. Bogusława Gradzik 

CD-BN pok. 3/34, telefon: 91 449 40 98, e-mail: bgradzik@zut.edu.pl

 

mgr inż. Wojciech Ignaczak

CD-BN pok. 3/31, telefon: 91 449 40 98, e-mail: wignaczak@zut.edu.pl

 AWC_1.jpg

mgr Aleksandra Wcisłek 

CD-BN pok. 3/32, telefon: 91 449 40 98, e-mail: Aleksandra.Kaczmarek@zut.edu.pl

 HRS_1.jpg

 mgr inż. Hamid Reza Sadegh

CD-BN pok. 3/32, telefon: 91 449 40 98, e-mail: hamid-sadegh@zut.edu.pl

 

 

dyplomanci 

  • Bukała Julia
  • Lubocha Anna
  • Młynarczyk Karolina
  • Możyc Martyna
  • Pieczykolan Magdalena
  • Plaga Magda
  • Rogalski Karol
  • Aksman Klaudia
  • Majewska Alicja
  • Stępień Karolina


Byli współpracownicy 

  • dr inż. Paulina Ścisłowska 
  • mgr inż. Sylwia Kirkowska 
  • mgr inż. Paweł P. Sobecki 
  • mgr inż. Monika Zawisza
  • dr inż. Barbara Pabin-Szafko
  • mgr inż. Magdalena Pilarz
  • dr inż. Jędrzej Skrobot
  • dr hab. Krzysztof Ulfig, prof. ZUT
  • dr inż. Joanna Szczeblińska
  • mgr inż. Hanna Dudek
  • mgr inż. Zdzisław Maćków
  • dr inż. Agueda Sonseca-Ollala
  • dr inż. Michał Rybko
  • dr nż. Zygmunt Staniszewski